
VEEN - Op het parkeerterrein bij VV Achilles Veen staat rond het laatste weekend van januari een feesttent. Een warme feesttent voor de gehele regio, jong en oud. Alleen dit keer niet. De organisatie heeft het evenement afgeblazen. De reden is duidelijk: de maatregelen.
De kartrekkers laten weten: "Deze week zouden we eigenlijk weer losbarsten. Met een bingo met de mooiste prijzen, een kindermiddag met de leukste activiteiten, een dartsavond met de beste darters uit de omgeving, Feestdj Bally die weer door zou draaien en twee fantastische feestavonden. Het mag helaas niet zo zijn. Winter Feestweek Veen 2022 kan en mag met de huidige coronamaatregelen niet doorgaan."
Volle feesttent
De aankomende tijd zit de organisatie echter niet stil. "Wanneer er weer ruimte is voor een volle feesttent, zullen wij naar de mogelijkheden gaan kijken."
Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.