![Tweede afsluiting A27 valt in Paasweekend](/storage/media/Altena/Nieuws/A/asfalteren-branden.jpg)
REGIO - Het aankomende weekend gaat de A27 in noordelijke richting op slot. Dit is het tweede weekend van de eerder aangekondigde weekendafsluitingen.
De weg gaat dicht van vrijdag 29 maart 21.00 uur tot maandag 01 apri 05.00 uur, tussen knooppunt Hooipolder en knooppunt Gorinchem in de richting van Utrecht.
Werkzaamheden
Tijdens de weekendafsluiting asfalteert Rijkswaterstaat delen van de snelweg opnieuw, brengt de aannemer nieuwe detectielussen aan en wordt de belijning op de weg verbeterd. Daarnaast vindt er klein onderhoud plaats.
Fietsers en voetgangers hebben over de fietspaden van de Merwedebrug en de Keizersveerbrug ongehinderd doorgang.
Er worden omleidingen ingesteld:
- Via de A15, A2 en A59 of via de A15, N3 en A16
- Via de N322/N283 en N267 naar de A59
Dit weekend wordt tijdens verschillende periodes ook de linkerrijstrook in de richting van Breda afgesloten. Dit kan voor het verkeer extra hinder opleveren.
Deze afsluiting wordt aangegeven met rode kruizen boven de weg.
Meer info: www.a27houtenhooipolder.nl
Paasweekend
Rijkswaterstaat in een reactie op de vragen waarom de afsluiting gedurende het Paasweekend gepland wordt: ‘Als een weekje eerder of later een betere optie was, dan hadden we daarvoor gekozen. Het plannen van werkzaamheden is een complexe actie. We moeten rekening houden met veel zaken, zoals bereikbaarheid en werkzaamheden in de omgeving en buiten de omgeving. Beschikbaarheid materiaal en materieel. Algehele planning van de werkzaamheden en ook de planning van de aannemer.'
Zie ook:
Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.