woensdag 19 maart 2025

Alles over Altena

Opnieuw verdachte aangehouden voor brand politieauto

27 februari 2025 (door Redactie)

VEEN - Het onderzoek naar de politieautobrand duurt nog voort. En kennelijk met succes. Want opnieuw hield de politie een verdachte aan voor het in brand steken van een politievoertuig in de nieuwjaarsnacht in Veen. 

De gearresteerde inwoner komt uit Veen, is weliswaar weer thuis, maar blijft wel verdacht van betrokkenheid bij de brandstichting.

Volgens de politie is het onderzoek nog in volle gang. Meer aanhoudingen worden dan ook niet uitgesloten.

Eerder werden al drie mensen aangehouden: een man (24) uit Wijk en Aalburg en twee jongens van 15 en 16.

Knal
Tijdens de bewuste jaarwisseling kwamen twee politieagenten met hun voertuig naar Veen. Zij parkeerden de dienstauto op de Van der Loostraat waar zij in gesprek gingen met omstanders. Op een gegeven moment hoorden zij een knal waarna er vlammen uit de politieauto kwamen. Het voertuig brandde volledig uit.

Foto ter illustratie.

Zie ook:

Lees meer over:

brandstichting Veen
Deel dit bericht met je vrienden!

Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.