ALMKERK - Het jaar is nog maar 3 dagen onderweg, en het eerste ongeval kan -helaas- de boeken in. Vrijdagmorgen (3-1) verloor een bestuurder de macht over het stuur en knalde tegen een boom. Gladheid wordt als waarschijnlijke oorzaak gezien.
Het incident gebeurde rond 07.30 uur op de Almkerkseweg in Almkerk. De passagier raakte ernstig gewond.
Extra luik
Naast politie en ambulance gingen ook Brandweer Woudrichem en Raamsdonksveer ter plaatse. Daar bleek het voertuig flink in elkaar te zitten en zat de bijrijder bekneld in het voertuig.
De brandweer maakte in overleg met de ambulancemedewerkers een plan van aanpak. Het autoportier werd verwijderd en met de schaar werd een extra 'luik' gemaakt. De brandweer laat weten: ‘Daarna konden we met een ram meer ruimte maken. Hierna konden we samen met de ambulance het slachtoffer bevrijden.’
Onderzoek
Het slachtoffer is door de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Verkeerspolitie Zuid-west Brabant doet samen met de politie verder onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.
De weg tussen Almkerk en Woudrichem werd enige tijd afgesloten, er werd daar eerst gestrooid.
Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.