Dressuurwedstrijd geslaagd
WIJK EN AALBURG - Paardensportvereniging Land van Heusden en Altena hield afgelopen zaterdag 21 augustus haar jaarlijkse dressuurwedstrijd op de Uiterwaarden van Wijk en Aalburg.
Het terrein lag er mooi bij dankzij de weersomstandigheden. Veel toeschouwers (soms complete gezinnen) kwamen naar de Uiterwaarden om in de zes verschillende wedstrijdringen de 80 deelnemers hun proeven te zien verrijden. Bijna elke deelnemer had zich ingeschreven voor het rijden van twee proeven.
Opvallend waren de resultaten van Sylvia van den Broek van de Biesboschruiters. Zij startte met Aïda tweemaal bij de L2-paarden en met Zamalia tweemaal bij de Z1-pony’s. Hiermee wist zij drie eerste prijzen én een derde prijs in de wacht te slepen. Voor de organisatie was het bijzonder leuk dat er ook een aantal prijzen binnen de vereniging bleven. Zo wisten Daniek Hulst met Olga een eerste prijs de winnen bij de B-pony’s, evenals Kirsten van Houdt met Natasja. Isabelle Ferrari wist tweemaal een eerste prijs te bemachtigen in de klasse L1 met haar pony Isis.
Dankzij het mooie weer, de gezellige deelnemers, de geïnteresseerde toeschouwers en de vele sponsoren kan PSV LvHeA terugkijken op een geslaagde dag. (De Weekkrant)