Andere locatie voor Timmerdorp Genderen nog niet aan de orde
GENDEREN - Naar aanleiding van een bericht in de media rond voorgenomen plannen van een vitialiteitscentrum in Park Veldzicht zijn er mensen die zich zorgen maken over de toekomst van timmerdorp Genderen. Het event zou moeten omzien naar een andere locatie. Dat is (nog) niet aan de orde.
In een krantenbericht over het voorgenomen vitaliteitscentrum bij Veldzicht stond ‘dat ‘Timmerdorp Genderen een andere locatie moet zoeken’. Daarover is kennelijk onrust ontstaan.
Niet aan de orde
De organisatie achter het timmerdorp neemt die onrust weg en laat weten: ‘Dat is op dit moment nog niet aan de orde, we hebben contact opgenomen met de gemeente en die weten ook niet hoe die opmerking is ontstaan.’
De gemeente heeft toegezegd het timmerdorp op de hoogte te houden van de ontwikkelingen rond Veldzichtmet betrekking tot het Genderense jeugdevenemement.
Gesprek
In november staat er tussen Timmerdorp Genderen en de commissie van de gemeente een gesprek gepland waarbij men duidelijkheid krijgt. ‘Tot die tijd weten wij niet hoe het gaat lopen, maar de gemeente heeft wel gezien hoe belangrijk het timmerdorp is voor iedereen.’
Foto archiefbeeld.