Biesboschzwemmers boeken 7 persoonlijke records

01 november 2023 • 00:00 door Redactie
Biesboschzwemmers boeken 7 persoonlijke records

WERKENDAM - In Oosterhout deden zeven leden van de Biesboschzwemmers mee aan een limietwedstrijd. In totaal werden zeven persoonlijke records verbeterd. Anne Lisman en Shanya Muilenburg noteerden allebei twee persoonlijke records en Thomas Verschoor boekte de grootste progressie.

Anne startte op de 50 en 100 meter vrije slag en wist zich op beide nummers te verbeteren. Op de kortste afstand haalde ze een halve seconde van haar beste tijd af. Op de dubbele afstand wist Anne zich met ruim 0,4 seconden te verbeteren. Shanya scherpte met ongeveer dezelfde verschillen haar tijden aan. Op de 50 vrije slag haalde Shanya ruim 0,6 seconden van haar inschrijftijd af en op de 50m vlinderslag ging het om ruim een halve seconde.

PR
Jansje de Ridder, Thomas en Michael Verschoor waren de anderen die een persoonlijk record zwommen. Thomas behaalde de grootste tijdwinst en hij deed dit op de 100m wisselslag. Hij was bijna twee en een halve seconde sneller dan ooit. Jansje verbeterde zich met bijna vier tienden van een seconden op de 100m vrije slag, nadat ze eerder op de middag voor het eerst de 200m vlinderslag had gezwommen.
Michael was net als Anne en Shanya succesvol op de 50m vrije slag. Michael haalde bijna 0,8 seconden van zijn tijd af. Later op de 100m ‘vrij’’ bleef hij 0,02 seconden boven zijn snelste tijd.

Tienden
De laatste twee zwemmers die aan de start kwamen waren Lars en Amy de Kooter. Ze startten allebei op drie nummers en in de meeste gevallen was het verschil met hun beste tijd niet meer dan enkele tienden van een seconde.

Meer over: