Oud papier volgend jaar alleen in huiscontainers
ALTENA - Vanaf 1 januari 2021 halen verenigingen in de gemeente Altena oud papier alleen nog op in containers. De zwarte met het blauwe deksel. Wie nog geen papiercontainer heeft, ontvangt eind juni/begin juli een brief met meer informatie.
Van oud papier en karton wordt na bewerking nieuw papier en karton gemaakt. Dat maakt het inzamelen ervan zinvol.
Veiliger
Door oud papier in te zamelen met containers blijft de kwaliteit beter. Ook is het voor de vrijwillige inzamelaars van verenigingen en kerken veiliger om met containers te werken dan met losse bundels papier.
Tot eind dit jaar kan oud papier op straat worden gezet op bestaande wijze. Vanaf 1 januari 2021 wordt papier dat niet in een papiercontainer wordt aangeboden, niet meer meegenomen.
- Meer info klik hier
(Foto gemeente Altena)