WIJK EN AALBURG - Afgelopen zondag (17-2) werd in een woning aan de Aalburgsestraat in Wijk en Aalburg ingebroken.
Volgens de wijkagenten van Aalburg verschaften onverlaten zich toegang tot een huis gelegen aan de straatkant 'met even nummers'.
'Dit gebeurde tussen zaterdag 16 februari 09.30 uur en zondag 17 februari 09.30 uur. Wie heeft er iets iets gezien?', vraagt de politie op social media.
Reageren kan naar 0900 8844.
Burgernet
Ook Burgernet - Politieteam Dongemond - gaf inmiddels een melding uit (19-2):
De politie onderzoekt een woninginbraak in uw buurt. Misschien heeft u iets gezien of gehoord en is uw informatie relevant voor het lopende onderzoek.
De inbraak is gepleegd tussen zaterdag 16 februari 2019 09:30 uur en zondag 17 februari 2019 09:30 uur in de Aalburgsestraat te Wijk en Aalburg.
Toedracht: Hengelen.
Heeft u of één van uw huisgenoten:
Een persoon of personen gezien die zich mogelijk vreemd gedroegen en/of voldoen aan het signalement?
Verdachte voertuigen (auto's, bromfietsen) gezien in de straat of in de omgeving?
Informatie/gegevens van andere getuigen die dit delict hebben gezien/gehoord?
Camerabeelden, foto's en/of overige informatie die belangrijk kunnen zijn voor het onderzoek?
Als u iets is opgevallen waarvan u vermoedt dat dit te maken heeft met deze woninginbraak, neemt u dan direct contact op met de politie (...). Alle informatie is welkom, ook details waarvan u misschien denkt dat ze niet belangrijk zijn! Als u de informatie anoniem wilt doorgeven kunt u bellen met Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000 (gratis nummer).
Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.