zondag 16 maart 2025

Alles over Altena

Wie wordt dé Ondernemende Vrouw van Altena?

26 augustus 2013 (door AalburgNet)

ALTENA - Een gemotiveerde jury bestaande uit organisator Fientje Bax, Hannie Visser-Kieboom (Nieuwsblad), Cor Spek (Ondernemend Altena) en Piet Hartman heeft tien dames genomineerd voor de uitverkiezing van de Ondernemende vrouw van Altena 2013.

De tien vrouwen dingen mee naar de prestigieuze titel. De winnaar wordt zaterdag 7 september bekend gemaakt in Veen tijdens de vijfde etappe van de Holland Ladies Tour. Vanaf 13.30 uur wordt in een tent op het Veense sportcomplex de Haenenweide een dynamisch programma door en voor vrouwen gepresenteerd. Uiteraard wordt vanuit de tent topvrouw Marianne Vos aangemoedigd tijdens de vijfde etappe van de Holland Ladies Tour.
De prijsuitreiking is een initiatief van Fientje.

Tot en met 5 september kan via www.OndernemendAltena.nl/vrouwen gestemd worden op de tien vrouwen; de vrouw met de meeste stemmen krijgt de publieksprijs. De jury kiest op basis van de publieksprijs en criteria als ondernemend, vernieuwend, creatief, maatschappelijk betrokken en voortrekkersrol de meest ondernemende vrouw van Altena van het jaar 2013. Zij mag vervolgens een jaar lang samenwerken, kennisdelen en verbinden met andere ondernemende vrouwen in de regio.

Op 7 september wordt zowel de publieksprijs als de juryprijs uitgereikt. De tien ondernemende vrouwen krijgen allen een clinic/workshop aangeboden.

  • STEM OP: www.OndernemendAltena.nl/vrouwen

De genomineerden zijn:

  • Sybille van Gammeren (Ideeënkelder en Vestinggouverneur, Woudrichem)
  • Sylvana de Backer (Koekhuys Jan de Backer en wethouder Aalburg)
  • Marianne Koorengevel (directeur Maropol, Almkerk)
  • Len Bruining (Altenatuurbeschermer en Uit Volle Borsten, Dussen)
  • Beachvolleybalstér Debora Schoon-Kadijk (Kadijk Beach University, Werkendam)
  • Laura Leijser (Boerin Melkdrive Genderen)
  • Sandra Paans (Directeur Werkendamse Verwarmingsindustrie)
  • Miranda de Waal (Mikado Bloemen & Wonen, Wijk en Aalburg)
  • Marianne Sijberden (Perswinkel, Woudrichem)
  • Yvonne de Vries (Beauty Boutique Lalana, Wijk en Aalburg).

= Stemmen kan vanaf 20-8 tot en met 5 september via een speciale link: www.OndernemendAltena.nl/vrouwen

Bij de foto: De jury onder aanvoering van golden creator Fientje Bax. Foto Golfpark Almkreek.

Deel dit bericht met je vrienden!

Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.