Sunday 19 September 2021

Alles over Altena

Watersportvereniging Woudrichem veertig jaar

2 mei 2011 (door WoudrichemNet)

WOUDRICHEM -  In 2011 bestaat Watersportvereniging Woudrichem veertig jaar.  Op zaterdag 27 augustus worden er vanaf 15.00 uur diverde feestelijke bezigheden in en om de verenigingshaven georgniaseerd. Namens de feestcommissie spreekt Kees van Vugt: "Wij stellen voor dat alle groepen en afdeling watersporters binnen onze vereniging iets feestelijks organiseren, zodat het grote geheel een bruisend feest wordt dat onze vereniging eer aan doet en waar we trots op zijn. Op dit moment denken we bij groepen en/of afdelingen binnen de vereniging aan : Bestuur, d'n Ark, motorbootvaarders, zeilers, zalmschouwen, sloeproeien, jeugdzeielen enzovoorts."

Van Vugt noemt als activiteiten onder meer een feestavond, live muziek, BBQ, visbakken/roken, roei-, en zeildemonstraties/-wedstrijden, oud Hollandse spelen. "Alles kan en mag, als het maar aansluit bij het gedachtengoed van onze WSV Woudrichem. Het is de bedoeling dat alle groepen en/of afdelingen een zelfgekozen taak of activiteit op zich nemen. Als commissie verzorgen en coördineren wij het gehele feest. Ook zorgen wij op zaterdag 27 augustus voor de goede faciliteiten (tenten etc) op ons werfterrein. En met een natje en een droogje om te beginnen, is alles zoals gewoonlijk binnen onze vereniging weer goed geregeld."

Deel dit bericht met je vrienden!

Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Mediaplein Altena.Net? Neem even contact op.