WIJK EN AALBURG - Een creatief middagje, want we gaan mooie paasstukjes maken. Iedereen is weer van harte welkom.
Bij de vorige twee edities, waar circa twintig man aanwezig waren, werden de mooiste creaties gemaakt. In de eerste editie waren dat prachtige droogbloemstukken en in de tweede editie waren dat de mooiste kerststukken. We kunnen wel stellen dat het na de vele goede recensies en reacties een succes was. Dit natuurlijk mede door uw aanwezigheid. We gaan het daarom nog eens dunnetjes overdoen.
Deze workshop wordt zoals gewoonlijk geleid door Anky Satter van Bloem en Blij. De kosten voor deze middag bedragen 25 euro pp, te betalen bij binnenkomst.
Aan de bar zorgen wij voor de koffie en thee met natuurlijk iets lekkers erbij. Overige dranken of versnaperingen zijn te koop tegen aantrekkelijke prijzen.
Voor de aanmeldprocedure zie onze facebookpagina of kijk op de website, zie daar de flyer voor meer informatie.
Let op aanmelding is verplicht.
Zaal open: 13:15 uur.
Organisator:
Adres:
Plaats:
Telefoon:
Website: