WOUDRICHEM - Woudrichems Muziekvereniging Kunst Na Strijd start op deze maandagavond een blazersklas speciaal voor volwassenen. Iedereen die trompet, hoorn of trombone wil leren bespelen is welkom. In groepsverband worden 8 lessen gegeven om te zien of het bespelen van het instrument iets voor je is.
Het instrument krijg je van de vereniging in bruikleen. Pas na die lessen beslis je of je verder wilt met individuele lessen en of je lid wordt van de vereniging.
Veel muzikanten beginnen op jonge leeftijd hun muziekcarrière. Maar ook voor volwassenen is het heel goed mogelijk om nog een instrument te leren bespelen.
Interesse om de stoute schoenen aan te trekken en de sprong naar een koperen blaasinstrument te wagen? En gezellig samen met andere volwassenen de beginselen van het muziekmaken onder de knie te krijgen?
Mail naar voorzitter@kunstnastrijd.nl . Uiteraard kun je daar ook terecht voor meer informatie.
De data van de lessen zijn als volgt: 7 en 14 april, 12, 19 en 26 mei, 2, 16 en 23 juni.
Lessen worden gegeven in ’t Rondeel te Woudrichem.
Bijdrage voor deze 8 groepslessen van een uur (inclusief instrument en lesmateriaal) is € 50,00.
Organisator:
Plaats:
E-mailadres:
Website: