AALBURG - Niet alleen de eerste elftallen spelen op 16, 21 en 25 augustus om de Aalburgcup, ook de jeugd en dames spelen op 25 augustus om de Aalburgse eer
Aalburg Cup 2018 PROGRAMMA
PROGRAMMA ZATERDAG 25 AUGUSTUS BIJ NOAD’32
Poule JO9-1 W
Wilhelmina '26 JO10-1
GDC JO9-1
Noad'32 JO9-1
Achilles Veen JO9-1
1 09:00 09:20 Wilhelmina '26JO10-1 - GDC JO9-1 -
1 09:25 09:45 Noad'32 JO9-1 - Achilles Veen JO9-1 -
1 09:50 10:10 Noad'32 JO9-1 - Wilhelmina '26 JO10-1 -
1 10:15 10:35 Achilles Veen JO9-1 - GDC JO9-1 -
1 10:40 11:00 Wilhelmina '26 JO10-1 - Achilles Veen JO9-1 -
1 11:05 11:25 GDC JO9-1 - Noad'32 JO9-1 -
Poule JO-8-1
Wilhelmina '26 JO8-1
GDC JO8-1
Noad'32 JO8-1
Achilles Veen JO8-1
2 09:00 09:20 Wilhelmina '26 JO8-1 - GDC JO8-1 -
2 09:25 09:45 Noad'32 JO8-1 - Achilles Veen JO8-1 -
2 09:50 10:10 Noad'32 JO8-1 - Wilhelmina '26 JO8-1 -
2 10:15 10:35 Achilles Veen JO8-1 - GDC JO8-1 -
2 10:40 11:00 Wilhelmina '26 JO8-1 - Achilles Veen JO8-1 -
2 11:05 11:25 GDC JO8-1 - Noad'32 JO8-1 -
Poule JO11-1
Wilhelmina '26 JO11-1
GDC JO11-1
Noad'32 JO11-1
Achilles Veen JO11-1
3 09:00 09:20 Wilhelmina '26 JO11-1 - GDC JO11-1
3 09:25 09:45 Noad'32 JO11-1 - Achilles Veen JO11-1
3 09:50 10:10 Noad'32 JO11-1 - Wilhelmina '26 JO11-1
3 10:15 10:35 Achilles Veen JO11-1 - GDC JO11-1
3 10:40 11:00 Wilhelmina '26 JO11-1 - Achilles Veen JO11-1
3 11:05 11:25 GDC JO11-1 - Noad'32 JO11-1
PRIJSUITREIKING GEPLAND OM 11.30 UUR
PROGRAMMA ZATERDAG 25 AUGUSTUS BIJ GDC:
Poule JO13-1
Wilhelmina '26 JO13-1
GDC JO13-1
Noad'32 JO13-1
Achilles Veen JO12-1
1 09:00 09:25 Wilhelmina '26 JO13-1 - GDC JO13-1 -
2 09:30 09:55 Noad'32 JO13-1 - Achilles Veen JO12-1 -
2 10:00 10:25 Noad'32 JO13-1 - Wilhelmina '26 JO13-1 -
1 10:30 10:55 Achilles Veen
JO12-1 - GDC JO13-1 -
1 11:00 11:25 Wilhelmina '26 JO13-1 - Achilles Veen
JO12-1 - 2 11:30 11:55 GDC JO13-1 - Noad'32 JO13-1 -
Poule JO15-1
Wilhelmina '26 JO15-1
GDC JO15-1
Noad'32 JO14-1
Achilles Veen JO15-1
2 09:00 09:25 Wilhelmina '26 JO15-1 - GDC JO15-1
1 09:30 09:55 Noad'32 JO14-1 - Achilles Veen JO15-1
1 10:00 10:25 Noad'32 JO14-1 - Wilhelmina '26 JO15-1
2 10:30 10:55 Achilles Veen JO15-1 - GDC JO15-1
2 11:00 11:25 Wilhelmina '26 JO15-1 - Achilles Veen JO15-1
1 11:30 11:55 GDC JO15-1 - Noad'32 JO14-1
PRIJSUITREIKING GEPLAND OM 12.00 UUR
PROGRAMMA ZATERDAG 25 AUGUSTUS BIJ WILHELMINA’26:
Poule JO17-1
Wilhelmina '26 JO17-1
GDC JO17-1
Noad'32 JO16-1
1 10:00 10:30 Wilhelmina '26 JO17-1 - GDC JO17-1 -
2 10:35 11:05 Noad'32 JO16-1 - -
2 11:10 11:40 Noad'32 JO16-1 - Wilhelmina '26 JO17-1 -
1 11:45 12:15 - GDC JO17-1 -
1 12:20 12:50 Wilhelmina '26 JO17-1 - -
2 12:55 13:25 GDC JO17-1 - Noad'32 JO16-1 -
Poule JO19-1
Wilhelmina '26 JO19-1
GDC JO19-1
Noad'32 JO19-2
Achilles Veen JO19-1
2 10:00 10:30 Wilhelmina '26 JO19-1 - GDC JO19-1
1 10:35 11:05 Noad'32 JO19-2 - Achilles Veen JO19-1
1 11:10 11:40 Noad'32 JO19-2 - Wilhelmina '26 JO19-1
2 11:45 12:15 Achilles Veen JO19-1 - GDC JO19-1
2 12:20 12:50 Wilhelmina '26 JO19-1 - Achilles Veen JO19-1
1 12:55 13:25 GDC JO19-1 - Noad'32 JO19-2
PRIJSUITREIKING GEPLAND OM 12.30 UUR
PROGRAMMA ZATERDAG 25 AUGUSTUS BIJ ACHILLES VEEN:
GDC MO15-1
Noad'32 MO17-1
Achilles Veen MO15-1
Wilhelmina’26 MO-15-1
1 10:00 10:25 Achilles Veen MO15-1 - Noad'32 MO17-1 -
2 10:30 10:55 Wilhelmina’26 MO15-1 - GDC MO15-1 -
1 11:00 11:25 GDC MO17-1 - Achilles Veen MO15-1 -
2 11:30 11:55 Noad'32 MO15-1 - Wilhelmina’26 MO15-1 -
1 12:00 12:25 Wilhelmina’26 MO15-1 - Achilles Veen MO15-1 -
2 12:30 12:55 GDC MO15-1 - Noad'32 MO15-1 -
Wilhelmina '26 VR1
Noad'32 VR1
Achilles Veen VR1
2 10:00 10:25 Wilhelmina '26 VR1 -
1 10:30 10:55 Noad'32 VR1 - Achilles Veen VR1
2 11:00 11:25 Noad'32 VR1 - Wilhelmina '26 VR1
1 11:30 11:55 - Achilles Veen VR1
1 12:00 12:25 Wilhelmina '26 VR1 - Achilles Veen VR1
2 12:30 12:55 - Noad'32 VR1
PRIJSUITREIKING GEPLAND OM 12.00 UUR
SENIORENTOERNOOI JAKKO SPORT AALBURG CUP 2018
terrein: NOAD’32: DONDERDAG 16, DINSDAG 21 & ZATERDAG 25 AUGUSTUS:
Noad’32
GDC
Achilles Veen
Wilhelmina’26
16-08
1 1 - 2 19:15 Noad’32 - Achilles Veen J. Quinten
2 3 - 4 19:15 Wilhelmina’26 - GDC W. van Vreeswijk
21-08
1 1 - 2 19:15 Noad’32 - GDC W. van Vreeswijk
2 3 - 4 19:15 Achilles Veen - Wilhelmina’26 J. Quinten
25-08
1 1 - 2 15:00 Noad’32 - Wilhelmina’26 R. Colle
2 3 - 4 15:00 GDC - Achilles Veen A. van Rosmalen
PRIJSUITREIKING GEPLAND OM 18.00 UUR
Organisator:
Adres:
Aalburg Cup
Aalburg