WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 9 mei a.s. wordt er in de gemeente Aalburg weer een groot wielerevenement georganiseerd rondom Marianne Vos.
Diverse (wieler)wedstrijden -waarbij in het bijzonder de vrouwen centraal staan- met randactiviteiten staan er dan op het programma. Een van de activiteiten is de verkiezing van de ondernemende vrouw.
Breedtesport, vrouwen en ondernemen staan hierbij centraal. Verder hebben we enkele nieuwe onderdelen aan het programma toegevoegd.
De pers is uitgenodigd voor de perspresentatie van het totale (wieler)programma op woensdag 14 januari a.s. om 15.00 uur in het gemeentehuis van Aalburg.
Marianne Vos zal daarbij ook persoonlijk aanwezig zijn en een toelichting geven en eventuele vragen beantwoorden.
Organisator:
Adres:
E-mailadres:
Website:
Wielerevenementen Aalburg
Wijk en Aalburg
info@wielerevenementenaalburg.nl www.wielerevenementenaalburg.nl/rabobank-marianne-vos-classic