EETHEN - Met enige trots kunnen wij vermelden dat vv GDC sinds lange tijd weer een jeugdtoernooi voor F-, E-, D-pupillen en C-junioren organiseert.
Het toernooi wordt gesponsord door de hoofdsponsor van onze jeugd, namelijk Bouman en Bouman Infra BV (BBI).
Jeugdteams van de clubs vv Almerk, GRC ’14, vv Hedel, OJC Rosmalen, Noad ’32, Sparta ’30, sv Meerkerk, Wilhelmina ’26, WSC, Zuilichem en natuurlijk onze eigen jeugd teams zullen strijden om de prijzen.
Wij nodigen u allen uit om zaterdag 23 augustus de jeugd aan te komen moedigen.
Het programma is als volgt:
F-pupillen
Tijd | Wedstrijd |
8.30 – 8.45 | GDC F1 – Zuilichem F1 |
GRC’14 F1 – Wilhelmina’26 F1 | |
NOAD’32 F1 – Sparta’30 F1 | |
9.15 – 9.30 | GDC F1 – Wilhelmina’26 F1 |
Zuilichem F1 – Sparta’30 F1 | |
GRC’14 F1 – NOAD’32 F1 | |
10.00 – 10.15 | GDC F1 – Sparta’30 F1 |
Wilhelmina’26 F1 – NOAD’32 F1 | |
Zuilichem F1 – GRC’14 F1 | |
10.45 – 11.00 | GDC F1 – NOAD’32 F1 |
Sparta’30 F1 – GRC’14 F1 | |
Wilhelmina’26 F1 – Zuilichem F1 | |
11.30 – 11.45 | GDC F1 – GRC’14 F1 |
NOAD’32 F1 – Zuilichem F1 | |
Sparta’30 F1 – Wilhelmina’26 F1 |
E-pupillen
Tijd | Wedstrijd |
8.50 – 9.10 | GDC E1 – Zuilichem E1 |
GRC’14 E1 – Wilhelmina’26 E1 | |
Sparta’30 E1 – NOAD’32 E1 | |
9.35 – 9.55 | GDC E1 – Wilhelmina’26 E1 |
Zuilichem E1 – Sparta’30 E1 | |
GRC’14 E1 – NOAD’32 E1 | |
10.20 – 10.40 | GDC E1 – Sparta’30 E1 |
Wilhelmina’26 E1 – NOAD’32 E1 | |
Zuilichem E1 – GRC’14 E1 | |
11.05 – 11.25 | GDC E1 – NOAD’32 E1 |
Sparta’30 E1 -GRC’14 E1 | |
Wilhelmina’26 E1 – Zuilichem E1 | |
11.50 – 12.10 | GDC E1 – GRC’14 E1 |
NOAD’32 E1 – Zuilichem E1 | |
Sparta’30 E1 – Wilhelmina’26 E1 |
D-pupillen
Tijd | Wedstrijd |
13.00 – 13.20 | GDC D1 – Sparta’30 D1 |
Almkerk D1 – sv Meerkerk D1 | |
GRC’14 D1 – Hedel D1 | |
13.55 – 14.15 | GDC D1 – GRC’14 D1 |
Almkerk D1 – Sparta’30 D1 | |
sv Meerkerk D1 – Hedel D1 | |
14.50 – 15.10 | sv Meerkerk D1 – GDC D1 |
Almkerk D1 – Hedel D1 | |
Sparta’30 D1 – GRC’14 D1 | |
15.45 – 16.05 | Hedel D1 – GDC D1 |
Almkerk D1 – GRC’14 D1 | |
Sparta’30 D1 – sv Meerkerk D1 | |
16.40 – 17.00 | Almkerk D1 – GDC D1 |
GRC’14 D1 – sv Meerkerk D1 | |
Hedel D1 – Sparta’30 D1 |
C-junioren
Tijd | Wedstrijd |
13.25 – 13.50 | GDC C1 – WSC C5 |
GRC’14 C1 – Wilhelmina’26 C1 | |
OJC Rosmalen C5 – Sparta’30 C1 | |
14.20 – 14.45 | GDC C1 – Wilhelmina’26 C1 |
WSC C5 – Sparta’30 C1 | |
GRC’14 C1 – OJC Rosmalen C5 | |
15.15 – 15.40 | GDC C1 – Sparta’30 C1 |
Wilhelmina’26 C1 – OJC Rosmalen C5 | |
WSC C5 – GRC’14 C1 | |
16.10 – 16.35 | GDC C1 – OJC Rosmalen C5 |
Sparta’30 C1 – GRC’14 C1 | |
Wilhelmina’26 C1 – WSC C5 | |
17.05 – 17.30 | GDC C1 – GRC’14 C1 |
OJC Rosmalen C5 – WSC C5 | |
Sparta’30 C1 – Wilhelmina C1 |